Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe.

Aktualności archiwalne

2015-09-29

Szkło żaroodporne – o zaletach słów kilka
Obrazek dla aktualności

Za co kochamy naczynia żaroodporne? Są na tyle estetyczne i ładne, że prosto z piekarnika możemy postawić je na stole, a przy tym na tyle wytrzymałe, że służą nam przez długie lata nie tracąc wcale na swoich właściwościach.

więcej

2015-09-26

Talerz zdrowego odżywiania
Obrazek dla aktualności

Żyjemy w czasach, w których wszechobecny pośpiech wpływa na nasze zwyczaje żywieniowe. Nie przykładamy wagi do tego, co znajduje się na naszym talerzu, bo zależy nam głównie na tym, by szybko zaspokoić uporczywy głód. Tymczasem Fast Food’y i żywność mocno przetworzona, po które tak chętnie sięgamy, skutkują dodatkowymi kilogramami i mogą przyczyniać się również do rozwoju wielu chorób.

więcej

2015-09-09

Jesień pachnąca jabłkami
Obrazek dla aktualności

Wrzesień wszystkim kojarzy się z początkiem szkoły, dla większości jest to przyjemny okres, który przywodzi na myśl wspomnienia beztroskiego czasu dzieciństwa. Jesienna pogoda sprzyja także spotkaniom ze znajomymi. Gdy za oknem coraz chłodniej, częściej mamy ochotę zaprosić znajomych do siebie i cieszyć się towarzystwem w swoich domach przy nastrojowym ogniu kominka.

więcej

2015-08-25

Rozgrzewająca herbata
Obrazek dla aktualności

Kiedy beztroskie wakacje chylą się ku końcowi, a słoneczny urlop staje się wyłącznie pięknym wspomnieniem, to znak, że wielkimi krokami zbliża się jesień, a wraz z nią chłodne i nostalgiczne wieczory. Właśnie wtedy warto pomyśleć o tym, jak wypełnić ten czas przyjemnościami.

więcej

2015-06-23

Letnie orzeźwienie
Obrazek dla aktualności

Wielkimi krokami zbliża się lato. Temperatura na dworze sukcesywnie wzrasta, słońce pali skórę, w ustach odczuwamy zaś wzmożone pragnienie… Co robić, by je ugasić? To proste – przygotować orzeźwiający napój.

więcej
strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >